EBOC16X68 Customized Tip (Each)
16mm Diameter
Tapered
68mm Length
Off Center
Hole Size - 9mm Diameter | 45mm Depth
Part Number/SKU: EBOC16X68
SKU EBOC16X68
Brand Easybeat
Shipping Weight 0.20kg
Shipping Width 0.150m
Shipping Height 0.100m
Shipping Length 0.100m
Shipping Cubic 0.001500000m3
Unit Of Measure ea
Be The First To Review This Product!
Write a product review
16mm Diameter
Tapered
68mm Length
Off Center