EBC16X130 Customized Tip (Each)
16mm Diameter
Tapered
130mm Length
Conical
Hole Size - 9mm Diameter | 45mm Depth
Part Number/SKU: EBC16X130
SKU EBC16X130
Brand Easybeat
Shipping Weight 0.50kg
Shipping Width 0.150m
Shipping Height 0.050m
Shipping Length 0.100m
Shipping Cubic 0.000750000m3
Unit Of Measure ea
Be The First To Review This Product!
Write a product review
16mm Diameter
Tapered
130mm Length
Conical